Konto firmowe w Alior Banku z bonusem do 1700 zł!!!

Znany portal finansowy bankier.pl współpracując z Alior bankiem po raz ósmy organizuje promocje dla przedsiębiorców. Zakładając konto firmowe w łatwy sposób zgarniecie 200 zł na start oraz nawet 1500 zł w zależności od Waszej aktywności na rachunku.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Aż 350 zł za otwarcie konta w BNP Paribas

Całkiem nie dawno pisaliśmy o promocji banku BNP Paribas w której można było zgarnąć 300 zł. Tym razem bank podnosi wysokość premii i bonus wynosi 350 zł. Biorąc pod uwagę wymagania jakie stawia BNP Paribas muszę powiedzieć, że promocja ta powinna cieszyć się dużym zainteresowaniem. Natomiast znaczącym ograniczeniem jest limit wniosków wynoszący zaledwie 3000 użytkowników. Warto się zatem pośpieszyć – tak wysokiej premii nie było od dawna!!

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

400 zł na zakupy w Lidlu

Była doskonale nam znana Biedronka, przyszedł czas na Lidla. Dyskont porozumiał się z bankiem Citi i w zamian za wyrobienie BEZPŁATNEJ karty kredytowej i spełnienie kilku warunków otrzymamy voucher o wartości aż 400 zł. Szczegóły w dzisiejszym wpisie.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Konto otwarte na Ciebie i łatwe 300 zł

Kolejna odsłona promocji w banku BNP Paribas. Po spełnieniu prostych warunków zgarniecie 300 zł do wykorzystania w popularnej Biedronce.

Złóż wniosek Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

200 zł w banku PEKAO

To już kolejna odsłona promocji w banku Pekao w której możecie w łatwy sposób zgarnąć 200 zł oraz 3% na koncie oszczędnościowym. Dodatkowym atutem będzie zapewne brak konieczności ruszania się z własnego mieszkania.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Konto w T-mobile z 3% i 300 zł moneybacku

Nowy rok – nowe możliwości. T-mobile usługi bankowe uruchomiło właśnie kolejną edycję promocji w ramach której możecie uzyskać świetne 3% dla Waszych oszczędności, a także zgarnąć 300 zł moneybacku. Szczegóły w dzisiejszym wpisie.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Black friday w sklepie mall.pl

Jak można zauważyć coraz więcej sklepów przygotowuje się do tegorocznej edycji black friday. Jednym z przykładów jest popularny sklep mall.pl. W swojej ofercie wyprzedażowej uruchomił promocje w której rabaty sięgają nawet 80%. Oczywiście tak duże rabaty dotyczą raczej produktów niszowych, które jak sie domyślam zalegają na półkach magazynu. Od każdej reguły znajdziemy zawsze wyjątki i właśnie na nich warto się skupić.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje internetowe

Black Friday w BNP Paribas czyli rekordowe 400 zł

Z myślą o Black Friday wiele sklepów szykuje już dla nas promocje. Jak można zauważyć banki nie chcą zostać w tyle, czego przykładem może być BNP Paribas. Za otwarcie bezpłatnego konta i wykonanie transakcji karta możemy otrzymać aż 400 zł. Osobiście nie przypominam sobie, aby BNP płaciło tak dużo w przypadku konta osobistego.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

200 zł premii w banku Millennium + 2,7% na koncie oszczędnościowym

To już kolejna edycja dobrze nam znanej promocji banku Millennium w której możemy zgarnąć 200 zł. Dla oszczędzających warto dodać, że bank ten ciągle proponuje 2,7% aż do kwoty stu tysięcy złotych. W tym pakiecie na pewno warto przyjrzeć się tej promocji.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Darmowe konto + 251 zł premii

Wrzesień zagościł na dobre, a wraz z nim ożywienie w puli promocji bankowych. BNP Paribas nie zostaje w tyle i uruchamia kolejną promocję. Tym razem w łatwy sposób możecie zgarnąć 251 zł i to jeszcze w bieżącym roku kalendarzowym.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe