200 zł w banku PEKAO

To już kolejna odsłona promocji w banku Pekao w której możecie w łatwy sposób zgarnąć 200 zł oraz 3% na koncie oszczędnościowym. Dodatkowym atutem będzie zapewne brak konieczności ruszania się z własnego mieszkania.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Konto w T-mobile z 3% i 300 zł moneybacku

Nowy rok – nowe możliwości. T-mobile usługi bankowe uruchomiło właśnie kolejną edycję promocji w ramach której możecie uzyskać świetne 3% dla Waszych oszczędności, a także zgarnąć 300 zł moneybacku. Szczegóły w dzisiejszym wpisie.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Black friday w sklepie mall.pl

Jak można zauważyć coraz więcej sklepów przygotowuje się do tegorocznej edycji black friday. Jednym z przykładów jest popularny sklep mall.pl. W swojej ofercie wyprzedażowej uruchomił promocje w której rabaty sięgają nawet 80%. Oczywiście tak duże rabaty dotyczą raczej produktów niszowych, które jak sie domyślam zalegają na półkach magazynu. Od każdej reguły znajdziemy zawsze wyjątki i właśnie na nich warto się skupić.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje internetowe

Black Friday w BNP Paribas czyli rekordowe 400 zł

Z myślą o Black Friday wiele sklepów szykuje już dla nas promocje. Jak można zauważyć banki nie chcą zostać w tyle, czego przykładem może być BNP Paribas. Za otwarcie bezpłatnego konta i wykonanie transakcji karta możemy otrzymać aż 400 zł. Osobiście nie przypominam sobie, aby BNP płaciło tak dużo w przypadku konta osobistego.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

200 zł premii w banku Millennium + 2,7% na koncie oszczędnościowym

To już kolejna edycja dobrze nam znanej promocji banku Millennium w której możemy zgarnąć 200 zł. Dla oszczędzających warto dodać, że bank ten ciągle proponuje 2,7% aż do kwoty stu tysięcy złotych. W tym pakiecie na pewno warto przyjrzeć się tej promocji.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Darmowe konto + 251 zł premii

Wrzesień zagościł na dobre, a wraz z nim ożywienie w puli promocji bankowych. BNP Paribas nie zostaje w tyle i uruchamia kolejną promocję. Tym razem w łatwy sposób możecie zgarnąć 251 zł i to jeszcze w bieżącym roku kalendarzowym.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Nawet 730 zł premii w Santander bank Polska!!!

Takie promocje zdecydowanie lubimy. Santander bank Polska wraz z pośrednikiem finansowym – ebroker proponują łącznie aż 730 zł premii. A dokładniej: 150 zł + voucher 50 zł (Biedronka) + 80 zł za polecenia konta + 150 zł za przeniesienie konta oraz finalnie 300 zł moneybacku.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Voucher 400 zł do sklepu morele.net

Citi bank nie zatrzymuje się w swoich działaniach na rzecz promocji kart kredytowych. Tym razem proponuje bon w wysokości 400 zł do wydania w popularnym sklepie z elektronika – morele.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Darmowa karta kredytowa z bonusem 400 zł

Tą promocję lubimy od zawsze. Całkowicie darmowa karta kredytowa – idealna na start w przypadku tego produktu bankowego, a do tego voucher aż na 400 zł do wydania na allegro. Podsumowując jeśli nie korzystałeś jeszcze z karty kredytowej Citi tej promocji nie możesz przegapić.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Najważniejszy wpis, czyli dziesięć kroków oszczędzania

Żyjemy w czasach w których konsumpcjonizm stał się pewnego rodzaju modą, a człowieka oceniamy często po zawartości jego portfela. Czy naprawdę życie na kredyt i według przysłowia „zastaw się a postaw się” jest koniecznością w dzisiejszym świecie? A może warto wybrać inną filozofię życia? Dzisiejszy wpis przedstawia drogę postępowania dla wszystkich tych, którzy chcą zbudować oszczędności. Nie ważne czy chcesz pozyskać środki na wkład własny czy zbudować kapitał na otwarcie firmy. Każdy z czytelników znajdzie odpowiedź na pytanie jak oszczędzać, nie rezygnując jednocześnie ze wszystkich przyjemności w naszym życiu.

Czytaj więcej ›

Napisano w Informacje ogólne