270 zł od BNP Paribas – konto otwarte na Ciebie

Kolejna promocja banku BNP Paribas czyli kolejna premia – tym razem w wysokości 270 zł. Za podpisanie umowy otrzymamy 20 zł do wydania w Costa Coffee. Reszta środków (250 zł w gotówce) trafi na nasze konto po spełnieniu niewygórowanych wymagań.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Refunder teraz z bonusem na start

Jakiś czas temu pisałem na swoim blogu o ciekawym rozwiązaniu jakim jest refunder. Dzięki niemu otrzymujemy zwrot za zakupy w internecie w blisko 800 sklepach. Obecnie firma proponuje dodatkowy bonus na start wynoszący 15 zł. Promocja trwa maksymalnie do końca lipca 2020. Niestety obowiązuje limit wniosków wynoszący 2500 użytkowników. Dlatego warto się śpieszyć.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje internetowe

350 zł za konto bankowe + 3% na koncie oszczędnościowym w Alior banku

Czwarta edycja promocji to zdecydowana poprawa warunków w Alior banku. Oprócz łatwych 350 zł możemy załapać się na 1% moneyback oraz 3% dla naszych oszczędności. Wymagania szerzej opisuje dzisiejszy wpis.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Czy warto posiadać akcje Orlenu?

Jakiś czas temu na moim blogu pojawił się wpis o finansach w obliczu koronawirusa. Rekomendowałem w nim wejście na naszą rodzimą giełdę, jeśli tylko posiadacie środki wychodzące ponad poduszkę finansową. Właśnie w tamtym czasie nabyłem akcje Orlenu oraz grupy PGE, której zresztą notowania wzrosły międzyczasie aż o 36%. Ale w dzisiejszym wpisie skupimy się na Orlenie.

Czytaj więcej ›

Napisano w Finanse

150 zł za konto + 3% na lokacie w Pekao S.A.

Niestety koronawirus wpłynął również na wysokość premii oferowanych przez banki. Nie jest to kwestia tylko Pekao, ale praktycznie każdej instytucji bankowej w naszym kraju. Całkiem nie dawno mogliśmy liczyć na 250 zł za założenie konta. Dziś bonus zmalał aż o sto złotych. Jedyny pocieszeniem pozostaje 3% lokata również dla obecnych klientów banku.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

100 000 bezpłatnych biletów w Qatar Airways

Nadszedł czas, aby się odwdzięczyć – tak twierdzą katarskie linie lotnicze (qatar airways). Służba zdrowia będzie mogła się cieszyć zasłużonym urlopem w dowolnej destynacji opłacając jedynie opłaty lotniskowe.

Czytaj więcej ›

Napisano w Podróże

Konto 360 i łatwe 200 zł

Promocji dla leniwców ciąg dalszy. Bez wstawania od komputera w łatwy sposób zgarniemy 200 zł w najnowszej promocji konta 360 banku millennium.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Zgarnij 210 zł i kupuj z domu

Bank BNP Paribas uruchomił dzisiaj promocję, dzięki której w łatwy sposób zgarniecie bonus w wysokości 210 zł. Kupuj z domu używając blik’a i spełniając inne proste warunki.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Kupuj polskie produkty

W tym trudnym czasie chciałbym skierować do Was apel. Każdy z nas zdaje sobie sprawę jak ciężkie czasy nadchodzą. Bezrobocie będzie wzrastać, gospodarka się kurczy i tak naprawdę nikt nie jest w stanie przewidzieć jakie będą tego konsekwencje. Właśnie dlatego jak nigdy dotąd powinniśmy wspierać polski biznes. W nadchodzącym czasie kupujmy polskie produkty. Wybierzmy wyjazd w Bieszczady, Tatry czy Mazury zamiast modnych wakacji all inclusive. To naprawdę ma znaczenie – dla mnie, dla Ciebie, naszych rodzin i naszej Polski. Może zamiast modnej metki, warto wybrać polskie firmy odzieżowe? Mamy wiele polskich firm, których standard nie odbiega od zagranicznych koncernów. Wybieraj produkty z kodem 590 i wspieraj nasz rodzimy biznes. Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje internetowe

Nadal zostań w domu z BNP Paribas

Hasło zostań w domu staje się już frazą wykorzystywaną nawet w marketingu. Bank BNP Paribas uruchamia kolejną edycję promocji zachęcając do pozostania w domach i oferując bonus wynoszący nawet 250 zł. Szczegóły poniżej.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe