Darmowe konto + 251 zł premii

Wrzesień zagościł na dobre, a wraz z nim ożywienie w puli promocji bankowych. BNP Paribas nie zostaje w tyle i uruchamia kolejną promocję. Tym razem w łatwy sposób możecie zgarnąć 251 zł i to jeszcze w bieżącym roku kalendarzowym.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Nawet 730 zł premii w Santander bank Polska!!!

Takie promocje zdecydowanie lubimy. Santander bank Polska wraz z pośrednikiem finansowym – ebroker proponują łącznie aż 730 zł premii. A dokładniej: 150 zł + voucher 50 zł (Biedronka) + 80 zł za polecenia konta + 150 zł za przeniesienie konta oraz finalnie 300 zł moneybacku.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Voucher 400 zł do sklepu morele.net

Citi bank nie zatrzymuje się w swoich działaniach na rzecz promocji kart kredytowych. Tym razem proponuje bon w wysokości 400 zł do wydania w popularnym sklepie z elektronika – morele.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Darmowa karta kredytowa z bonusem 400 zł

Tą promocję lubimy od zawsze. Całkowicie darmowa karta kredytowa – idealna na start w przypadku tego produktu bankowego, a do tego voucher aż na 400 zł do wydania na allegro. Podsumowując jeśli nie korzystałeś jeszcze z karty kredytowej Citi tej promocji nie możesz przegapić.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Najważniejszy wpis, czyli dziesięć kroków oszczędzania

Żyjemy w czasach w których konsumpcjonizm stał się pewnego rodzaju modą, a człowieka oceniamy często po zawartości jego portfela. Czy naprawdę życie na kredyt i według przysłowia „zastaw się a postaw się” jest koniecznością w dzisiejszym świecie? A może warto wybrać inną filozofię życia? Dzisiejszy wpis przedstawia drogę postępowania dla wszystkich tych, którzy chcą zbudować oszczędności. Nie ważne czy chcesz pozyskać środki na wkład własny czy zbudować kapitał na otwarcie firmy. Każdy z czytelników znajdzie odpowiedź na pytanie jak oszczędzać, nie rezygnując jednocześnie ze wszystkich przyjemności w naszym życiu.

Czytaj więcej ›

Napisano w Informacje ogólne

200 zł w banku Pekao oraz 3% na koncie oszczędnościowym

Bank Pekao nie często organizuje promocje w których możemy łatwo zgarnąć premie. Być może 200 zł nie jest wartością, która mocno podreperuje Wasz budżet. Natomiast, jeśli dodatkowo bank dorzuca 3% na koncie oszczędnościowym to w mojej ocenie tą propozycją warto się zainteresować.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Do 1700 zł bonusu na koncie firmowym w Alior banku

Na moim blogu raczej nie polecam rachunków firmowych, ponieważ jest on skierowany głównie do osób fizycznych. Natomiast promocja w której można zyskać aż 1700 zł nie może odbić się bez echa. Tym bardziej, że zapewne jakaś część moich czytelników prowadzi działalność gospodarczą. Gdzie na dzień dzisiejszy znajdziecie najlepsze konto firmowe? Zdecydowanie w Alior banku, a odpowiedź na pytanie dlaczego poniżej. Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Jak tanio wykończyć mieszkanie?

Dla większości z nas zakup mieszkania to jedna z najważniejszych, a zarazem najbardziej kosztownych decyzji jakie podejmujemy w trakcie naszego życia. Sam fakt odebrania kluczy to tak naprawdę początek historii. Postanowiłem podzielić się swoją wiedzą na łamach bloga, aby każdy mógł wyciągnąć wnioski i finalnie w jak najmniejszym stopniu uszczuplił swój portfel.

Czytaj więcej ›

Napisano w Dom

Biedronka – zdobądź łatwe 400 zł

Takie powroty lubimy. Citi bank wraca do jednej z ulubionych promocji w której możecie otrzymać aż 400 zł do wydania w Biedronce. Wystarczy wyrobić BEZPŁATNĄ kartę kredytową i spełnić kilka prostych warunków. Szczegóły w dzisiejszym wpisie.

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe

Konto idealne dla podróżników z bonusem 300 zł

Bank BNP Paribas ostatnio zasypuje nas promocjami w których łatwo zgarniemy bonusy. Kolejny raz możecie zdobyć 300 zł, tym razem otwierając konto, które polubią zapewne osoby często wybierające się za granice. Ponadto warto przypomnieć, że cały czas trwa promocja w której możecie zgarnąć 400 zł za wyrobienie karty kredytowej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby te dwie promocje ze sobą połączyć 🙂

Czytaj więcej ›

Napisano w Promocje bankowe