W dzisiejszym wpisie chciałbym zachęcić Was do skorzystania z promocji fintechu Twisto. Za wyrobienie bezpłatnej karty zarobicie 100 zł. Ponadto czeka na Was szereg zniżek i zwrotów o czym szerzej w dalszej części wpisu.

Warunki promocji Twisto

Otrzymanie wspomnianej premii jest banalnie proste. Wystarczy, że złożycie wniosek za pomocą promocyjnego linku, a następnie podacie swoje dane i potwierdzicie je przy użyciu przelewu na kwotę 1 zł. W tym miejscu pragnę nadmienić, że dane podane podczas rejestracji muszą być identyczne jak te znajdujące się w systemie banku. W regulaminie możemy znaleźć adnotacje o konieczności wyrażenia zgód na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych oraz otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Zgody te po otrzymaniu bonusu możemy z łatwością anulować. Haczyk? Limit wniosków wynoszący zaledwie 5000 pozycji. Warto również odnotować, że karta twisto działa podobnie do karty kredytowej. I tak fintech udzieli nam limitu w ramach którego będziemy mogli dokonywać zakupów. Co to oznacza w praktyce? Firma dokonuje weryfikacji naszej zdolności kredytowej przy wsparciu baz danych takich jak  np. KBIG.

Kolejne kroki

Wniosek zostanie rozpatrzony w przeciągu maksymalnie dwóch dni, a samą kartę otrzymamy do 10 dni.  W zasadzie pozostanie Wam do wykonania ostatni najważniejszy krok – a mianowicie wykonanie minimum 3 transakcji kartą na dowolną kwotę. Nie ważne czy płatności zostaną wykonane w sklepie czy internecie. Plusem jest również możliwość skorzystania z karty wirtualnej, którą możemy dodać w aplikacji. Tym samym nie musimy czekać aż 10 dni na otrzymanie plastiku. Dodatkowo jeśli posiadania telefon z Androidem kartę wirtualną możecie podpiąć np. pod Google play – podając numer karty, datę ważności i kod CVV. Gdy tylko wykonamy transakcję bonus zostanie przypięty do naszego konta. Jak go wykorzystać? Np. spłacając powstałe zadłużenie na karcie. Pamiętajcie natomiast, że premii nie możecie ot tak wypłacić w bankomacie.

Podsumowanie

Kartą Twisto zapłacicie wszędzie tam gdzie działa karta mastercard. Fintech oferuje korzystne przeliczniki kursów walut więc czasami warto korzystać z niej również za granicami naszego kraju (firma nie dolicza żadnych prowizji, co ma miejsce w przypadku standardowej karty debetowej) . Warto również wspomnieć o programie rabatowym w ramach którego otrzymujecie zwrot środków za zakupy na takich portalach jak np. allegro, aliexpress, eobuwie, sephora czy booking.com. Samo korzystanie z karty jest całkowicie darmowe. Jedyny koszt może się pojawić w momencie, gdy zapomnimy spłacić zaległości w terminie. Po zamkniętym miesiącu kalendarzowym, w którym wykonamy płatności będziemy mieć dokładnie 15 dni na spłatę. Jeśli z jakiś względów się spóźnimy zapłacimy odsetki. Dlatego pamiętajcie proszę, aby zawsze spłacać zobowiązania na czas. Dzięki temu zarobimy 100 zł, zyskamy ciekawą kartę rabatową i nie poniesiemy żadnych kosztów. A chyba o to właśnie chodzi prawda? 🙂

regulamin promocji na start

regulamin twisto


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *