Niestety koronawirus wpłynął również na wysokość premii oferowanych przez banki. Nie jest to kwestia tylko Pekao, ale praktycznie każdej instytucji bankowej w naszym kraju. Całkiem nie dawno mogliśmy liczyć na 250 zł za założenie konta. Dziś bonus zmalał aż o sto złotych. Jedyny pocieszeniem pozostaje 3% lokata również dla obecnych klientów banku.

Otwieraj i zdobywaj

W zasadzie nic odkrywczego nie będzie w stwierdzeniu, że musicie posiadać status nowego klienta, aby wziąć udział w promocji. Status ten oznacza: brak konta bądź lokaty w Pekao w przedziale od 1.01.2019 do 20.05.2020. Spełniając ten warunek musimy złożyć wniosek online na dedykowanej stronie i zawrzeć umowę nie później niż 30 czerwca bieżącego roku. W trakcie składania wniosku konieczne będzie wyrobienie karty debetowej oraz aplikacji PeoPay. Sama umowa powinna być zawarta biometrycznie (selfie + weryfikacja zdalna). Dzięki temu niwelujemy ryzyko i nie musimy odwiedzać placówki bankowej. Jeśli wystąpi jakiś błąd systemowy (co szczerze mówiąc się zdarza) możliwe będzie dokończenie procesu w banku.

Pierwsze 100 zł

Zgodnie z regulaminem, aby otrzymać 100 zł należy:

  1. Wpływ na konto min. 500 zł,
  2. Wykonanie jednej transkacji kartą bądź BLIK,
  3. zalogowanie do aplikacji PeoPay.

Niestety powyższe warunki należy spełnić w każdym z kolejnych czterech miesięcy. Wypłata premii nastąpi maksymalnie do 30 listopada bezpośrednio na nasze konto.

50 zł dodatkowego bonusu

W przypadku tej skromnej premii mam dobrą informacje. Również obecni klienci mogą wziąć w niej udział. Wystarczy, że do końca czerwca zarejestrujemy swoją kartę mastercard w programie Bezcenne ChwileDzięki temu zyskujemy bezpośrednio 1000 punktów powitalnych. Kolejne 2400 punktów czeka na nas po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej PeoPay. Suma punktów daje wartość około 50 zł i będzie ważna przez 6 miesięcy. Można je wymienić na dowolną nagrodę w programie.

Świetne 3% na lokacie

W czasie kryzysu lubimy takie informacje. O tak wysokim oprocentowaniu dawno nie było mowy na moim blogu. I co ciekawe, aby móc się cieszyć 3% lokatą nie musicie posiadać statusu nowego klienta. Wystarczy, że w okresie od 1.03.2020 do 15.05.2020 nie logowaliście się do aplikacji PeoPay. Natomiast w sytuacji gdy jesteście nowymi klientami szansa na złapanie wysokiego oprocentowania pojawi się w przeciągu 3 dni roboczych. Na koniec haczyk, czyli maksymalna wysokość lokaty ograniczona do 10 000 zł. Kwota minimalna to 1000 zł.

Przegląd tabeli opłat

Podstawowa opłata wynosi 6 zł miesięcznie. Karta z kolei to kolejne 3 zł. Ale jeśli tylko na konto trafi 500 zł, a dodatkowo wykonacie kartą chociaż jedną transakcję to bankowi Pekao nie zapłacicie ani złotówki. Tak więc konto przekorzystne i karta staną się w 100% darmowe. Druga opcja na zwolnienie z opłat to wiek poniżej 26stego roku życia. Wtedy nie musicie już robić kompletnie nic 🙂 Kolejna kwestia to wybieranie pieniążków. Z bankomatów własnych Pekao oraz dwa razy z dowolnych bankomatów obcych w kraju wyciągniecie pieniądze zupełnie za darmo. Kolejne niestety będą Was kosztować 2% od sumy wypłaty (minimum 5 zł). W podsumowaniu warto również dodać dobrą informacje dla podróżników. Jeśli wyrobicie kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskacie bezstratne przewalutowanie przy płatnościach za granicami Polski. Uściślając będą one po kursie organizacji płatniczej (bez prowizji banku). Osobiście korzystam z tego rozwiązania za granicami naszego kraju. Polecam w 100%.

regulamin 100 zł

regulamin lokaty 3%

 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *