To już kolejna promocja banku Millennium w której zgarniecie w łatwy sposób 200 zł. Dodatkowo bank dorzucił 2 bilety do kina pod warunkiem, że założycie konto maksymalnie do 13stego marca 2020. 

Wymagania standardowe

Status nowego klienta jest już standardem, a w omawianej promocji jest on rozumiany jako: brak jakiegokolwiek produktu z oferty banku millennium. Niestety na tym nie koniec. Bank zastrzega sobie, że klient nie mógł w przeszłości brać udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start”. Spełniając te warunki należy złożyć wniosek online na dedykowanej stronie banku do dnia 27.03.2019. Niestety podczas składania wniosku należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank millennium, a także podmioty współpracujące. Samą umowę będziemy mogli podpisać u kuriera bądź w oddziale maksymalnie do 31.03.2019. Na co należy zwrócić jeszcze uwagę? Jeśli chcecie otrzymać 2 bilety do kina helios wniosek musi zostać najpóźniej złożony 13stego marca (a umowa podpisana maksymalnie 17stego)

Jak otrzymać 200 zł oraz bilety do kina?

  1. Do dnia 30.06.2020 aktywuj aplikację mobilna banku,
  2. Spełnij warunki darmowości konta w miesiącach: kwiecień, maj oraz czerwiec 2020.

Podobnie jak we wcześniejszych promocjach banku millennium warunki darmowości wspomniane powyżej polegają na wykonaniu jednej transakcji kartą w każdym z trzech wspomnianych wyżej miesięcy. Ponadto na nasze konto musi trafić minimum 1000 zł (w sierpniu, wrześniu, październiku). To tyle… Bonus znajdzie się na naszym koncie maksymalnie do 20.07.2020. 

Haczyk? czyli tabela opłat

Jeśli w każdym miesiącu wykonamy minimum jedną transakcję kartą, a dodatkowo na nasze konto wpłynie 1000 zł to za kartę i samo konto nie zapłacimy ani grosza. Dodatkowo w wersji konta STUDENT do 26 roku życia musimy jedynie pamiętać o wykonaniu jednej transakcji miesięcznie (przelew 1000 zł nie jest wymagany). Podczas składania wniosku pamiętajcie również, aby NIE zaznaczać opcji bezpieczna karta (koszt 3,99 zł).

Najlepsze konto oszczędnościowe

Bank millennium oferuje swoim klientom jeden z najwyższych wskaźników procentowych jeśli chodzi o konto oszczędnościowe. I tak regularnie już oferuje 2,7% dla nowych środków przez okres 3 miesięcy. Oczywiście środki możemy wycofać kilka dni przed terminem weryfikacji środków dostępnych na koncie i w dalszym ciągu cieszyć się wspomnianym wysokim oprocentowaniem. Pamiętajmy o tym fakcie otwierając rachunek ROR. Osobiście wybrałem właśnie konto oszczędnościowe w banku millennium.

regulamin promocji

tabela opłat i prowizji

 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *