Bank BNP Paribas uruchomił dzisiaj promocję, dzięki której w łatwy sposób zgarniecie bonus w wysokości 210 zł. Kupuj z domu używając blik’a i spełniając inne proste warunki.

Kupuj z domu … bądź nowym klientem

Status nowego klienta posiada każdy, kto nie posiadał żadnego konta BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Tylko wtedy możemy zgarnąć bonus i dokonać rejestracji na dedykowanej stronie banku (do 30 kwietnia 2020). Niestety musimy zaznaczyć wszystkie zgody otwierając Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą Otwartą na eŚwiat. Po rejestracji otrzymamy na podany adres e-mail link z którego będziemy mogli założyć konto bankowe. Umowę podpisujemy poprzez SMS, a dokładniej system Autenti – maksymalnie do 22 maja 2020. Karta z kolei zostanie przywieziona przez kuriera, a jej aktywacja będzie równoznaczna z uruchomieniem konta bankowego. Tradycyjnie obowiązuje limit wniosków tym razem wynoszący 4000 pozycji.

Bonus 210 zł

Aby, otrzymać bonus w wysokości 100 złotych należy:

  1. Wykonać 6 transakcji BLIK’iem o dowolnej wartości w maju,
  2. Zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł – również w maju.

Wykonując powyższe dwa kroki otrzymamy pierwsze 100 zł. Aby zgarnąć kolejne 110 zł musimy wykonać te same czynności również w czerwcu 2020. Wiadomość o przyznaniu pierwszej premii trafi do nas maksymalnie do 19 czerwca. Pilnujcie zatem koniecznie swoich skrzynek e-mail. Dlaczego? konieczne będzie podanie numeru Waszego konta, aby organizator wiedział gdzie przelać środki pieniężne. Na uzupełnienie danych mamy czas maksymalnie do 25 czerwca. Pierwsza nagroda w wysokości 100 zł trafi do Was 30 czerwca 2020. Kolejne 110 zł maksymalnie do końca lipca 2020. Co ważne w przypadku drugiej premii nie będziecie musieli już pilnować skrzynek pocztowych – bank przeleje środki na rachunek podany za pierwszym razem.

Opłaty, haczyki, tabele

Prowadzenie konta jest darmowe. Niestety zapłacimy za kartę otwartą na eŚwiat, która jest wymagana, aby zyskać bonus (opłata 6 zł na miesiąc). Dodatkowo przydatnym bonusem będą DARMOWE wszystkie bankomaty w kraju. W tym miejscu przypominam, że BNP Paribas prowadzi równolegle inną promocję, w ramach której możecie zdobyć 250 zł (unikając opłaty 6 zł miesięcznie). Szczegóły pod –> linkiem. Pytania? zostawcie w komentarzach 🙂

regulamin promocji

tabela opłat i prowizji


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *