W ostatnim czasie oferta Citi banku w zakresie kart kredytowych nie do końca spełnia oczekiwania wielbicieli promocji bankowych. Na szczęście kolejny bank dołącza to gonitwy o nowych klientów tym razem proponując 300 zł do wydania w sieci sklepów Biedronka. Mowa o karcie mamBONUS w banku BGŻ BNP Paribas.

Najważniejszym z wymagań jakie stawia bank to posiadanie statusu nowego klienta, czyli osoby, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadała żadnej zawartej umowy o kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas. Co istotne bank pozwala na posiadanie innych produktów takich jak konto bankowe. Następnie należy udać się na dedykowaną stronę internetową oraz zostawić dane kontaktowe zaznaczając wszystkie zgody. Po kilku dniach skontaktuje się z nami konsultant z banku, który sprawdzi naszą zdolność kredytową. Na wysłanie formularza mamy czas maksymalnie do końca stycznia 2019.

Jak uzyskać 300 zł do sieci sklepów Biedronka?

W każdym z 6 miesięcy następujących po miesiącu w którym podpisujemy umowę należy dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę minimum 500 zł. Pozwoli nam to otrzymać 50 zł w formie bonu w każdym miesiącu w którym spełnimy powyższe wymaganie. Pamiętajmy natomiast, że doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki nie wliczają się w wymaganą wartość transakcji (500 zł). Finalnie należy również dokonać rejestracji na stronie mambonus.pl (za samo wyrobienie karty otrzymujemy 5000 punktów) a także mieć na uwadze limit wynoszący 5000 uczestników promocji.

Ile to kosztuje?

Roczny koszt utrzymania karty mamBonus wynosi 76 zł. Natomiast w bardzo łatwy sposób możemy uniknąć opłaty. Wystarczy że w ciągu dwóch pierwszych miesięcy dokonamy transakcji na łączną wartość 500 zł. (dla karty Mastercard Standard).

regulamin

 

 

 

 

 

 

tabela opłat i prowizji


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *