Allegro przedstawiać nie trzeba. W dniu wczorajszym zakończyły się zapisy na akcje w ramach planowanego debiutu giełdowego. Tym razem bank BNP Paribas proponuje aż 350 zł premii do wydania u internetowego giganta.

Wymagania podstawowe

Aby skorzystać z promocji należy posiadać status nowego klienta – czyli osoby, która nie posiadała konta w banku w ostatnich 15 miesiącach. Następnie należy dokonać rejestracji maksymalnie do 11 października na dedykowanej stronie banku. Bank wyślę do nas e-maila ze specjalnie wygenerowanym dla nas linkiem poprzez który złożymy wniosek o konto bankowe (koniecznie z kartą). Czas na zatwierdzenie i podpisanie umowy SMS’em mamy maksymalnie do 25 października 2020. Z kolei sama aktywacja konta odbywa się dzięki ustaleniu PIN’u do karty, którą przywiezie nam kurier. Tradycyjnie mamy limit 3000 wniosków. Bank poinformuje na swojej stronie, gdy tylko limit się wyczerpie, więc nie ma ryzyka że złożymy wniosek, który nie bierze udziału w promocji.

Jak zgarnąć 350 zł?

Pierwsze 50 zł otrzymamy jeśli podpiszemy umowę oraz dodatkowo wykonamy minimum jeden dowolny przelew z naszego konta w październiku. Kolejne 250 zł w formie karty podarunkowej na Allegro trafi do nas jeśli w listopadzie oraz w grudniu:

  1. Wykonamy minimum 5 transakcji karta,
  2. Wykonamy minimum 3 przelewy z naszego konta,
  3. Na nasze konto trafi minimum 500 zł z innego dowolnego banku.

Ostatnie 50 zł otrzymamy jeśli spełnimy wszystkie powyższe warunki, a także jeśli nasze konto na dzień 28.02.2021 będzie ciągle aktywne. Tak więc bank BNP Paribas płaci nam w tym przypadku za lojalność i dłuższe pozostanie z bankiem.

Ramy czasowe

Informacje o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymamy do 25.11 (drugiej – do 26.01, trzeciej – do 26.03). Kod Allegro trafi do nas do końca danego miesiąca. Minus? Kartę podarunkową można wykorzystać tylko jednorazowo. Nie możemy zatem podzielić sobie zakupów na mniejsze części i obniżać cenę np. o 10 zł.

Konto otwarte na Ciebie – opłaty

Generalnie konto otwarte na Ciebie jest darmoweJedyna opłata jaka nam grozi to 3 zł/miesiąc za kartę debetową. Natomiast wystarczy wykonać jedną transakcję bezgotówkową, by nie zapłacić ani grosza. Jesteś osobą poniżej 26. roku życia? Nie zapłacisz ani grosza, niezależnie od aktywności.  A jak wygląda sprawa z bankomatami? Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są darmowe. W przypadku innych urządzeń opłata wynosi 5 zł od każdej wypłaty na terenie Polski. Pamiętaj natomiast, aby wybrać kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”. Inne karty mogą posiadać dodatkowe opłaty, a tego przecież nie chcemy 🙂 

 

regulamin promocji

tabela opłat i prowizji

 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *