Bank BNP Paribas w ostatnim czasie oferuje zdecydowanie największe premie za otwieranie swoich kont. Cieszy fakt, że i tym razem otrzymacie w łatwy sposób 350 zł, a cały proces przebiega online.

Okres karencji

Brak posiadania konta w ostatnich 15 miesiącach pozwala na złożenie wniosku na dedykowanej stronie banku (maksymalnie do 27.09.2020). Następnie wniosek o Konto Otwarte na Ciebie otwieramy poprzez link znajdujący się w e-mailu wysłanym nam przez sam bank podczas procesu rejestracji. Samą umowę musimy podpisać maksymalnie do 18 października (smsem w systemie Autenti). W tym miejscu warto przypomnieć, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu (do karty) otrzymanej poprzez kuriera. Tradycyjnie mamy limity i tym razem bank przyjmie tylko 1500 promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu limitu informacja o tym fakcie pojawi się na stronie. 

350 zł droga nie chodzi – instrukcja krok po kroku

Pierwsze 150 zł otrzymamy jeśli:

  1. Zalogujemy się do bankowości online w październiku 2020,
  2. Wykonamy minimum dwa przelewy do innych banków (również w październiku),

Brakujące 200 zł otrzymamy z kolei gdy:

  1. Spełnimy warunki dla otrzymania 150 zł (jak powyżej),
  2. W listopadzie zalogujemy się do systemu bankowości online,
  3. W listopadzie wykonamy transakcje kartą na min. 300 zł,
  4. Również w listopadzie na nasze konto wpłynie min. 1000 zł.

Wpływ może pochodzić z dowolnego innego banku – nie musi być to wynagrodzenie. Informacja o pierwszej nagrodzie trafi do nas do 20.11.2020. Następnie będziemy mieć czas do 26.11.2020 na zalogowanie się na stronie promocji zgodnie z instrukcja otrzymaną e-mailem. W jakim celu? Aby uzupełnić dane do odbioru bonusu. Przelew 150 zł otrzymamy do 30.11.2020. A jak sytuacja będzie wyglądać z drugą nagrodą? Otóż wiadomość o zgarnięciu premii otrzymamy do 23.12.2020. Sam przelew 200 zł zobaczymy na koncie do 31.12.2020. 

Opłaty & haczyki

Generalnie konto otwarte na Ciebie jest darmoweJedyna opłata jaka nam grozi to 3 zł/miesiąc za kartę debetową. Natomiast wystarczy wykonać jedną transakcję bezgotówkową, by nie zapłacić ani grosza. Jesteś osobą poniżej 26. roku życia? Nie zapłacisz ani grosza, niezależnie od aktywności.  A jak wygląda sprawa z bankomatami? Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są darmowe. W przypadku innych urządzeń opłata wynosi 5 zł od każdej wypłaty na terenie Polski.

regulamin promocji

tabela opłat i prowizji


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *