Czwarta edycja promocji to zdecydowana poprawa warunków w Alior banku. Oprócz łatwych 350 zł możemy załapać się na 1% moneyback oraz 3% dla naszych oszczędności. Wymagania szerzej opisuje dzisiejszy wpis.

Wymagania podstawowe

Jak w każdym banku podobnie w Aliorze musicie posiadać status nowego klienta. Tak więc posiadanie rachunku osobistego (również walutowego) oraz Karty Kibica Alior Banku w ostatnich dwóch latach wyklucza z udziału w promocji. Natomiast posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie. Spełniając te wymogi możemy złożyć wniosek online bezpośrednio na stronie banku maksymalnie do końca lipca 2020. Umowę możemy podpisać przy udziale kuriera, realizując przelew bądź poprzez video-rozmowę.

Podstawowe 300 zł

Pierwsze sto złotych otrzymamy jeśli tylko podpiszemy umowę. Jeśli natomiast chodzi o kolejne 200 zł pula jest podzielona na 8 części po 25 zł każda. Aby je otrzymać należy w każdym miesiącu spełnić trzy warunki:

 1. Wpływ na konto minimum 1500 zł,
 2. Wykonanie minimum 3 transakcji kartą,
 3. Zalogowanie się aplikacji mobilnej banku.

Powyższe warunki musimy po raz pierwszy spełnić w miesiącu następującym bezpośrednio po miesiącu podpisania umowy. Niestety, aby zgarnąć pełną pulę czeka nas 8 miesięcy efektywnego korzystania z konta (każdy miesiąc=jedna część bonusu). Finalnie każda nagroda będzie przekazana przez Alior bank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Dodatkowe osobiste korzyści

Alior bank pozwala nam dodatkowo wybrać pakiety korzyści. Pierwsze dwa wybrane warianty są całkowicie bezpłatne. Kolejne to koszt 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 1. brak prowizji przy przewalutowaniu transakcji zagranicznych,
 2. bezpłatne wypłaty z bankomatów w PL,
 3. bezpłatne powiadomienia,
 4. limit w rachunku bez odsetek przez okres 10 dni,
 5. ubezpieczenie podróży za granicą,
 6. pakiet assistance,
 7. pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych,
 8. bezpłatne wypłaty za granicą,
 9. 3% na koncie oszczędnościowym,
 10. zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem. 

Ja osobiście rekomenduje wybór 3% na koncie oszczędnościowym do 20 tysięcy złotych. Jako opcja numer dwa zdecydowanie płatności telefonem – czyli zwrot za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK. Limit zwrotów wynosi 20 zł miesięcznie. Na co należy szczególnie zwrócić uwagę? Na możliwość modyfikacji pakietów – każda zmiana zaczyna obowiązywać od 6:00 kolejnego dnia.

Zgarnij extra bonus 50 zł

300 zł to za mało? Warto sięgnąć po extra bonus za rejestrację w programie bezcenne chwile. Wystarczy rejestracja karty debetowej Mastercard w bankowości elektronicznej bądź na stronie programu, a także wykonanie 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. Maksymalnie mamy na ich wykonanie 30 dni. Promocja obowiązuje do 30 lipca 2020.

Haczyki & opłaty

Opłata za konto wynosi 10 zł miesięcznie. Możemy zostać z niej zwolnieni jeśli tylko na naszym koncie pojawi się 1500 zł w każdym miesiącu. Jeśli z kolei mamy mniej niż 26 lat bank nie pobierze od nas opłaty. Koszt utrzymania karty wynosi 5 zł miesięcznie. Również i tutaj możemy być zwolnieni z tej opłaty. Wystarczy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną sumę 300 zł. Ostatnia kwestia to bankomaty. Urządzenia własne Alior banku są całkowicie darmowe. Każdy inny to 2,5 zł za transakcje.

regulamin promocji

regulamin korzyści


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *