W ostatnim czasie rozpoczęła się kolejna edycja promocji w której bank BGŻ BNP Paribas oferuje aż 250 zł bonusu po spełnieniu naprawdę prostych warunków.

Wymagania promocji

Tradycyjnie jak to w promocjach bankowych bywa, aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, rozumianym jako osoba nieposiadająca umowy ramowej rachunków bankowych BGŻ BNP Paribas. Okres karencji w tym przypadku sięga ostatnich 24-miesięcy. Co warte podkreślenia posiadacze konta oszczędnościowego BGŻ Optima mogą spać spokojnie. Nie są oni bowiem wykluczeni z promocji. Jeśli spełniamy powyższe warunki to następnie do końca października należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. W następnym kroku nastąpi złożenie wniosku o Konto Optymalne za pomocą otrzymanego linku. Umowę podpisujemy u kuriera. W tym miejscu warto podkreślić, że promocja dotyczy tylko wniosków składanych online, co oznacza, że nie możemy skorzystać z oferty otwierając konto w oddziale banku. Czas na podpisanie umowy mamy maksymalnie do 16.11.2018. Natomiast w promocji nagrodzonych zostanie tylko pierwszych 1000 klientów, dlatego warto się pośpieszyć.

Jak otrzymać 250 zł od banku BGŻ?

  1. Aby otrzymać pierwsze 50 zł należy zainstalować aplikację banku GOmobile najpóźniej do 30.11.2018.
  2. Kolejne 50 zł trafi do nas w sytuacji, gdy na nasze konto trafi 1000 zł, a także wykonamy płatności bezgotówkowe na łączną kwotę 300 zł w miesiącu grudniu. Wykluczone w tej sytuacji są przelewy własne między kontami, a także przelewy z konta oszczędnościowego BGŻ Optima.
  3. Następnie czynności wymienione w punkcie drugim należy powtórzyć w styczniu oraz lutym dzięki czemu otrzymamy kolejno 50 oraz 100 zł co łącznie przyniesie nam 250 zł bonusu.

Finalnie do 17.12.2018 otrzymamy e-maila z prośbą o uzupełnienie danych (maksymalnie do 27.12.2018) a samo przekazanie nagrody nastąpi do końca bieżącego roku. O kolejnych nagrodach bank powiadomi nas odpowiednio: 18.02.19 oraz 18.03.2019

Dodatkowe 100 zł czyli promocja kupuj mobilnie

Jeśli zdecydujemy się na dodanie swojej karty debetowej do Apple Pay bądź Google Pay oraz wykonamy 11 transakcji możemy otrzymać dodatkowo 100 zł. (UWAGA, aby otrzymać bonus przed dniem 23.08.2018 nie możemy posiadać żadnej zarejestrowanej karty banku w wyżej wymienionych aplikacjach). Musimy również dokonać rejestracji na dedykowanej stronie promocji. Następnie:

  1. Jeśli w ciągu 14 dni kalendarzowych wykonamy min. 3 transakcje Apple Pay/Android Pay na dowolną kwotę otrzymamy pierwsze 50 zł do wydania w sklepie Bierdronka.
  2. Kolejne 50 zł (tym razem do wydania na Allegro) otrzymamy po wykonaniu 8 transakcji mobilnych. Bank powiadomi nas o zgarnięciu pierwszej nagrody mailowo w przeciągu 25 dni kalendarzowych. O przyznaniu bonu na allegro dowiemy się maksymalnie do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Konto Optymalne – przegląd tabeli opłat

Jeśli szukacie haczyków – mam dobrą informacje Konto Optymalne to obecnie jeden z najlepszych darmowych rachunków na rynku. Prowadzenie konta jak i karta płatnicza jest bezwarunkowo darmowa. Jedyne opłaty jakie mogą nas spotkać to wypłaty z bankomatów – 5 zł za każdą wypłatę inną niż w bankomatach własnych. Finalnie oprócz bankomatów własnych darmowe są również urządzenia sieci Planet Cash.

 

regulamin

 

 

 

 

 

 

tabela opłat i prowizji


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *