Kolejna promocja banku BNP Paribas czyli kolejna premia – tym razem w wysokości 270 zł. Za podpisanie umowy otrzymamy 20 zł do wydania w Costa Coffee. Reszta środków (250 zł w gotówce) trafi na nasze konto po spełnieniu niewygórowanych wymagań.

Konto otwarte na Ciebie

Wszem i wobec są aktualne wymagania podstawowe. Czyli, aby załapać się na premie należy posiadać status nowego klienta (brak konta w ostatnich 12 miesiącach). Następnie do 24 lipca 2020 należy złożyć wniosek na DEDYKOWANEJ STRONIE banku i otworzyć konto otwarte na Ciebie ze specjalnie wygenerowanego dla nas linku. Pamiętaj, aby zaznaczyć wszystkie zgody oraz wybrać kartę debetową. Umowa zostanie podpisana przy pomocy SMS’a w serwisie autenti (koniecznie przed 14 sierpnia 2020). Niestety tradycyjnie mamy limit wniosków wynoszący tym razem 3000 użytkowników.

20 zł do Costa Coffee

Dwadzieścia złotych do wydania w słynnej sieci kawiarni otrzymamy za sam fakt podpisania umowy z bankiem. Wiadomość o jej zgarnięciu trafi do nas do 22.09.2020. Bank przekaże ją za pomocą SMS.

250 zł w gotówce od BNP Paribas

Pierwsze 100 złotych otrzymamy jeśli wykonamy następujące działania:

  1. Wykonamy transakcje kartą na min. 300 zł w sierpniu,
  2. Na nasze konto wpłynie min. 1000 zł również w sierpniu.

Druga nagroda czyli równowartość 150 zł otrzymamy jeśli:

  1. Wykonamy transakcje kartą na min. 300 zł we wrześniu i październiku,
  2. Na nasze konto wpłynie min. 1000 zł również we wrześniu i październiku.

Pamiętaj, że wykluczone są wszelkie „ułatwiacze” obrotu kartą, (np. doładowania wirtualnych portmonetek). Płatności za pomocą „szybkiego przelewu” (z konta) wykonywane przez przy PayU czy płatności BLIK’iem również NIE SĄ PŁATNOŚCIAMI kartą. Natomiast jeśli fizycznie podajesz numer karty w internecie dokonując zakupu – transakcja ta będzie wliczała się w poczet wymaganych 300 zł. Podobnie z każdą transakcją w sklepie stacjonarnym czy na stacji paliw. Do dnia 22.09.2020 otrzymamy e-maila, w którym będą podane instrukcje dotyczące odbioru pieniędzy. Zadanie należy wykonać do 27 września. O ostatniej nagrodzie (150 zł) dowiemy się maksymalnie do 23 listopada.

Opłaty, haczyki

Wystarczy, że wykonamy w danym miesiącu chociaż jedną transakcję kartą (na dowolną kwotę), a za konto w BNP Paribas oraz kartę nie zapłacimy ani złotówki.  Jeśli z jakiś względów zapomnimy o płatności z konta zniknie nam 3 zł. Myślę, że nie są to wygórowane wymagania – ale ostateczną decyzję zostawiam swoim czytelnikom. Bankomaty? Planet Cash oraz bankomaty własne są całkowicie darmowe. Wypłata z innych urządzeń to jednorazowa opłata 5 zł. Na koniec dobra informacja dla młodych. Jeśli macie mniej niż 26 lat nie obowiązują Was żadne opłaty, czyli BEZWARUNKOWO macie 0 zł za kartę, konto oraz wszystkie bankomaty. Pytania? zostawcie w komentarzach 🙂

regulamin promocji

tabela opłat


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *