Wakacje już za nami, ale czy aby na pewno?  Przecież w każdym miesiącu znajdziemy na świecie miejsce gdzie świeci słońce, a temperatura przekracza 20 stopni 😊. W dzisiejszym wpisie przedstawiam promocje portalu booking.com, który w mojej ocenie posiada największą bazę hoteli oraz pensjonatów na świecie. Jakiś czas temu opisywałem portal Airbnb.com pozwalający wynajmować kwatery prywatne na każdym kontynencie. Natomiast niektóre miasta coraz bardziej zamykają się na tego rodzaju działania stosując obostrzenia uniemożliwiające wynajem mieszkań czy domów. Ponadto wiele osób w dalszym ciągu preferuje hotele jako bezpieczniejszą formę nocowania podczas podróży. Czy możemy zatem w jakiś sposób obniżyć koszt noclegu dokonując rezerwacji?

Odbierz 50 zł

Opłaca się mieć znajomych: booking.com

W najnowszej promocji booking.com, dokonując rezerwacji poprzez wykorzystanie dedykowanego linku na nasze konto wróci 50 zł. Co ważne nie ma żadnych ograniczeń co do miejsca, a sama rezerwacja musi mieć wartość co najmniej 100 zł. Następnie otrzymujemy możliwość zapraszania znajomych do programu i zdobywania kolejnych zwrotów na nasze konto poprzez link polecający. Maksymalnie możemy zyskać 500 zł (10x 50 zł). Nagrody w programie poleceń mają formę zwrotu środków na naszą kartę (kredytową bądź debetową) po zrealizowaniu rezerwacji przez znajomego. Kilka dni po tym, jak znajomy wymelduje się z zarezerwowanego wcześniej obiektu, portal wyśle e-mail’a potwierdzającego możliwość odebrania nagrody. Aby ją otrzymać, należy być zarejestrowanym użytkownikiem Booking.com, a także zapisać dane karty na koncie. Jeśli na koncie znajdują się już wszystkie dane dotyczące płatności, nagroda zostanie wysłana automatycznie w ciągu 7 dni roboczych (pod warunkiem, że Twój znajomy wymeldował się z obiektu). Pamiętaj, że jeśli Twój znajomy odwoła rezerwację, ani Ty, ani on nie otrzymacie nagrody.

Booking Genius

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom serwis booking.com stworzył program bonusowy stworzony z myślą o klientach, którzy często dokonują rezerwacji na portalu. Aby zostać uczestnikami programu musimy dokonać minimum 5 rezerwacji. Zyskujemy w ten sposób dodatkowe 10% zniżki na wybrane obiekty na świecie, a także w niektórych przypadkach bezpłatne korzyści, takie jak napój powitalny, bezpłatny transfer lotniskowy czy późne wymeldowanie.

–> Odbierz 50 zł zwrotu booking.com <– 

Uwaga!!! możesz dokonać tylko jednej rezerwacji przy użyciu powyższego linku i przysługuje Ci tylko jedna nagroda. Po jej otrzymaniu nie będziesz uprawniony do otrzymania kolejnych nagród, nawet z wykorzystaniem linków, otrzymanych od innych osób. Możesz jedynie otrzymać zwroty dzięki rezerwacjom znajomych.

Kategorie: Podróże

3 Komentarze

TOKA · 26 lutego, 2018 o 8:44 am

https://www.booking.com/s/34_6/longer10
60 zł przy rezerwacji za min. 120 zł !
Polecam się 🙂 9 miejsc wolnych

Marcin · 14 maja, 2019 o 11:56 am

Polecam link na 50zł za rezerwację na minimum 100zł: http://www.booking.com/s/116_8/885d3a69

Marcin · 20 września, 2019 o 9:37 am

Pewne 50zł zwrotu.
Pamiętaj tylko, że to musi być pierwsza rezerwacja na Twoim koncie o wartości co najmniej 350zł (już nie 100zł).
http://www.booking.com/s/885d3a69
Polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *