13 lutego bieżącego roku na moim blogu pojawił się wpis, w którym prześwietlałem promocje Citi banku z nagrodą o wartości 300 zł w gotówce po spełnieniu bardzo prostych warunków. Kolejna edycja promocji zaskoczyła wszystkich z uwagi na zwiększenie kwoty premii. Tym razem nie 300, a 400 zł proponuje nowym klientom Citi bank.

Bank konsekwentnie nie zmienia warunków brzegowych statusu nowego klienta. Regulamin wymaga, aby potencjalny klient był osobą, która nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 czerwca 2015. Ponadto bank stawia następujące wymagania:

  • wiek: minimum 18 lat,
  • dochód netto: minimum 1200 zł,
  • zatrudnienie w obecnej firmie: minimum 3 m-ce,
  • wymagania dla firm: wiek min. 18 lat, prowadzona działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto minimum 2500 zł

Spełniając powyższe warunki wystarczy wypełnić formularz banku znajdujący się na dedykowanej stronie. Do tygodnia czasu skontaktuje się z nami konsultant, który dokona oceny zdolności kredytowej. Po pozytywnej weryfikacji kurier dostarczy umowę, dzięki czemu cały proces przebiega sprawnie😊. Wniosek możemy wypełnić TYLKO I WYŁĄCZNIE ONLINE – maksymalnie do 13 września 2018.

Co dalej? Czyli jak zdobyć 400 zł

Regulamin przywołuje dwa warunki po których spełnieniu otrzymasz 300 zł:

  1. Zaloguj się do bankowości internetowej Citibank online (np. aktywując otrzymaną kartę),
  2. Najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę wykonaj 5 płatności bezgotówkowych kartą (zakładając, że podpiszesz umowę jeszcze w czerwcu należy wykonać 5 transakcji w lipcu bądź w sierpniu)

Tytułową nagrodę otrzymasz maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków w postaci zasilenia karty kredytowej. Warto podkreślić, że do wymaganych 5 transakcji nie wliczają się wypłaty gotówki w bankomacie, ani przelewy z karty kredytowej, a jedynie transakcje w sklepach stacjonarnych i internecie.

Jak otrzymać dodatkowe 100 zł?

Jeśli chcecie otrzymać dodatkowe 100 zł (czyli razem 400 zł) należy wykonać operacje kartą na łączną kwotą minimum 2000 zł w okresie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy.

Podsumowanie

W podsumowaniu warto przypomnieć, że karta Simplicity, którą proponuje bank jest darmowa. Potencjalny użytkownik nie ponosi opłaty miesięcznej ani opłaty rocznej. Jeśli konsultant zaproponuje kartę Mastercard World wraz z punktami premiowymi za zakupy, poproś o kartę Simplicity ponieważ Mastercard jest płatna 18 zł miesięcznie. Podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem upewnij się również, że nie są uruchamiane żadne dodatkowe pakiety czy ubezpieczenia, ponieważ nie są one wymagane przez ofertę. Mam tu na myśli również dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejkę zbliżeniową czy kartę dodatkową. No dobrze, więc zadajecie sobie zapewne pytanie gdzie w tej całej układance zysk banku? Po pierwsze niektórzy klienci statystycznie mogą wybrać kartę Mactercard, która jest płatna, a po drugie płacąc kartą kredytową bank pożycza Ci pieniądze. Jeśli z jakiś względów nie spłacisz ich w terminie bank zarobi na odsetkach. Ponieważ chciałbym, aby każdy czytelnik rozważnie podchodził do produktów finansowych, w razie wątpliwości zachęcam do lektury mojego poradnika dotyczącego kart kredytowych. Czy warto wyrabiać kartę kredytową w zamian za łatwe 400 zł? W moim odczuciu tak, tym bardziej jeśli zdarza Ci się podróżować poza Polską i dokonujesz rezerwacji hoteli gdzie karta kredytowa będzie niezbędna.

ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ 

regulamin

 

 

 

 

 

 

tabela opłat i prowizji


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *