Ta promocja wraca jak bumerang i ciągle cieszy się dużym zainteresowaniem z Waszej strony. Ale czy może być inaczej? Darmowa karta kredytowa w zaufanym banku a do tego premia w postaci bonów na allegro o wartości 400 zł. To zdecydowanie hit, tym bardziej, że obowiązuje mniej restrykcyjna definicja nowego klienta banku. Szczegóły w dzisiejszym wpisie 🙂

Wymagania stawiane przez bank

Po pierwsze musimy posiadać status nowego klienta. Citi bank tym razem skraca okres karencji tak jak wspomniałem w pierwszym akapicie. Obecnie każda osoba która, nie posiadała karty kredytowej przed 1.01.2017 może wziąć udział w promocji. Dobra informacja również dla użytkowników konta osobistego. Jego posiadania nie wyklucza z możliwości zawarcia umowy o darmową kartę kredytową. Citi bank ponadto stawia następujące wymagania:

  1. Klient indywidualny: 18 lat, dochód netto minimum 1200 zł miesięcznie, zatrudnienie minimum od 3 miesięcy.
  2. Firma: 18 lat, dochód netto minimum 2500 zł, działalność prowadzona od minimum 2 lat.

Sam fakt spełnienia powyższych warunków pozwala nam na złożenie wniosku o darmową kartę kredytową z voucherem Allegro na dedykowanej stronie. Na szczęście w przypadku tej promocji mamy trochę czasu i finalnie należy wypełnić wniosek do końca lipca 2019. Po otrzymaniu karty musimy pamiętać o dwóch krokach. Po pierwsze należy zalogować się do bankowości online w systemie Citi (np. aktywując kartę kredytową). Drugi warunek jest natomiast nieco trudniejszy. Konieczne będzie wykonanie transakcji kartą na łączną sumę 1500 zł najpóźniej do końca 3ego miesiąca po zawarciu umowy z bankiem. Transakcje możemy wykonać w dowolnych sklepach czy to stacjonarnych czy internetowych. Co istotne nie ma wymagania w zakresie ilości transakcji. Tak więc wystarczy jedna transakcja np. za sprzęt AGD RTV. Sam voucher pojawi się w systemie bankowości online i będzie ważny 12 miesięcy. Niestety musi zostać wykorzystany podczas jednej transakcji. Suma summarum konieczny będzie zakup Allegro na kwotę minimum 400 zł.

Czy darmowa karta kredytowa ma jakieś haczyki?

Jeśli tylko będziemy spłacać kartę kredytową w terminie nie grożą nam żadne opłaty. 10,74% RRSO wspomniane na stronie banku dotyczy sytuacji w której chcielibyśmy rozłożyć płatność na raty. Tak więc osobiście rekomenduje spłacenie karty w tym samym miesiącu w którym dokonaliście płatności. Pozwoli to na całkowicie BEZ KOSZTOWE utrzymanie karty. Sama karta nie posiada również opłaty miesięcznej ani rocznej. Jedyne o czym należy pamiętać to upewnienie się podczas rozmowy z konsultantem, że nie są włączone usługi dodatkowe typu: CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Jeśli nigdy nie korzystaliście z karty kredytowej koniecznie zapoznajcie się z moim poradnikiem.

 

regulamin

tabela opłat i prowizji

 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *