Może 200 zł nie uzdrowi Waszego budżetu, może za 200 zł nie pojedziecie na wakacje, ale jeśli bank millennium oferuje łatwe pieniądze to warto po nie sięgnąć. Dlaczego? Bank millennium to między innymi prostota systemu, pewny bank świadczący swoje usługi przez dłuższy okres czasu. A gdy dołożymy do tego tytułową premię mamy kompletną ofertę w banku, w którym warto zostać dłużej.

Wymagania promocji

Chciałoby się rzec nihil novi, czyli, aby zostać uczestnikiem promocji należy posiadać status nowego klienta. Jak bank millennium definiuje pojęcie nowego użytkownika? Otóż nie możemy posiadać ani dysponować żadnym produktem w banku, ani też brać udziału w przeszłości w promocjach Konto 360° lub Konto 360° Student. Jeśli spełniamy ten warunek należy złożyć wniosek online na dedykowanej stronie do dnia 27.05.2019 (zawarcie umowy musi nastąpić do 31.05.2019). Pamiętajmy również, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych przez bank millennium, a także podmioty współpracujące. Niestety jest to pewnego rodzaju „cena” za bonusy – w tym przypadku 200 zł. Samo podpisanie umowy może się odbyć u kuriera bądź też w dowolnej siedzibie banku. No dobrze skupmy się teraz na tym co najcenniejsze, czyli tytułowym bonusie.

  1. Aktywacja aplikacji mobilnej banku do 31.05.2019.
  2. Spełnienie warunku darmowości konta w miesiącach: czerwiec, lipiec oraz sierpień.

Na czym polega wspomniany wyżej warunek darmowości? Otóż warunkami brzegowymi w tym przypadku będzie przelew na konto min. 1000 zł, a także wykonanie jednej transakcji kartą bądź BLIK’iem. Te dwa kroki muszą zostać wykonane w każdym z trzech wspomnianych wyżej miesięcy. Jeśli je wykonamy bank millennium przeleje na nasze konto 200 zł do 20.09.2019.

Opłaty, czyli na co zwrócić uwagę?

Przelewając na konto 1000 zł, a także wykonując kartą jedną transakcję jesteśmy całkowicie zwolnieni z jakichkolwiek opłat. Co więcej otrzymujemy darmowe bankomaty w całym kraju. Jeśli natomiast jesteście osobami poniżej 26stego roku życia obowiązuje Was tylko jedna transakcją kartą bądź BLIK’iem. Na koniec chciałbym zwrócić uwagę na jeden drobny haczyk. Jest to pakiet „bezpieczna karta”, który początkowo jest darmowy, a później kosztuje 3,99 zł miesięcznie. Oczywiście nie musimy go aktywować, aby otrzymać premie. Dla oszczędzających mam jeszcze jedną dobrą informacje. Do 100 000 zł możemy liczyć na wysokie oprocentowanie wynoszące 2,7% na koncie oszczędnościowym.

 

regulamin

tabela opłat i prowizji


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *