Wystartowała kolejna edycja promocji konta przekorzystnego w której możecie zgarnąć 200 zł bonusu. Dodatkowo przez 4 miesiące możecie liczyć na dobre 2,5% na koncie oszczędnościowym. Nie mogę również nie wspomnieć o doskonałej karcie wielowalutowej, dzięki której zapłacimy całkowicie bez dodatkowych kosztów za zakupy wykonane w innej walucie niż PLN.

Wymagania podstawowe

Chcecie przystąpić do promocji? musicie posiadać status nowego klienta, czyli nie mogliście posiadać konta w okresie od 1.01.2019 do 31.03.2020. Następnie należy złożyć wniosek online na dedykowanej stronie nie później niż 20.05.2020. Sama czynność zawarcia umowy odbywa się w sposób biometryczny (za pomocą selfie). Tylko wtedy otrzymacie pełny bonus 200 zł.  Jeśli z jakiś względów nie uda Wam się złożyć wniosku online to finalizacja w banku będzie również brana pod uwagę. Natomiast wtedy otrzymacie tylko 100 zł.

Pierwsze 100 zł

  1. Przelej na własne konto minimum 500 zł np z innego banku,
  2. Wykonaj minimum jedną transakcję kartą bądź poprzez peo-pay,
  3. Zaloguj się do aplikacji banku peo-pay.

Pamiętajcie natomiast, że powyższe trzy kroki należy wykonać nie później, niż do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. 100 zł zostanie nam wypłacone bezpośrednio na nasze konto przekorzystne do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu przystąpienia do promocji.

Kolejna stówka

Jak możemy zgarnąć kolejne sto złotych? Wystarczy powtórzyć wszystkie 3 kroki w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym spełniliśmy je pierwszy raz. Warto odnotować, że na kolejne 100 zł musimy trochę poczekać. Bank przekaże je najpóźniej do 30.08.2020.

Konto oszczędnościowe na 2,5%

Niestety tym razem bank obniżył promocyjne oprocentowanie (zresztą jak praktycznie wszystkie inne banki). Podziękować oczywiście możemy w tym miejscu NBP. I tak należy otworzyć rachunek oszczędnościowy maksymalnie do 20.05.2020. Dzięki temu nasze oprocentowanie będzie wynosić 2,5% przez 120 dni. Minus? Saldo… wynoszące maksymalnie 30 000 zł.

Konto przekorzystne czy jest darmowe?

Podstawowa opłata wynosi 6 zł miesięcznie. Karta z kolei to kolejne 3 zł. Ale jeśli tylko na konto trafi 500 zł, a dodatkowo wykonacie kartą chociaż jedną transakcję to bankowi Pekao nie zapłacicie ani złotówki. Tak więc konto przekorzystne i karta staną się w 100% darmowe. Druga opcja na zwolnienie z opłat to wiek poniżej 26stego roku życia. Wtedy nie musicie już robić kompletnie nic 🙂 Kolejna kwestia to wybieranie pieniążków. Z bankomatów własnych Pekao oraz dwa razy z dowolnych bankomatów obcych w kraju wyciągniecie pieniądze zupełnie za darmo. Kolejne niestety będą Was kosztować 2% od sumy wypłaty (minimum 5 zł). W podsumowaniu warto również dodać dobrą informacje dla podróżników. Jeśli wyrobicie kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskacie bezstratne przewalutowanie przy płatnościach za granicami Polski. Uściślając będą one po kursie organizacji płatniczej (bez prowizji banku). Osobiście korzystam z tego rozwiazania za granicami naszego kraju. Polecam w 100%. Na koniec wujek dobra rada: jeśli będziecie mieć problem z założeniem konta przy użyciu selfie polecam zrobienie print screena (tak na wszelki wypadek), aby móc walczyć o pełen bonus 200 zł.

regulamin promocji

tabela opłat i prowizji

 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *