Promocji dla leniwców ciąg dalszy. Bez wstawania od komputera w łatwy sposób zgarniemy 200 zł w najnowszej promocji konta 360 banku millennium.

Nowy klient stare wymagania

Na dzień rozpoczęcia promocji musimy posiadać status nowego klienta. Nie mogliśmy zatem posiadać w przeszłości żadnego rachunku w banku millennium. Niestety nie ma tutaj żadnego okresu karencji. Co gorsze bank ten jest również właścicielem Eurobanku, dlatego klienci posiadający konto w Eurobanku są traktowani, jak klienci Millennium (od 01.10.2019). Tak więc, jeśli posiadamy status nowego klienta powinniśmy złożyć wniosek online na dedykowanej stronie banku maksymalnie do 22.06.2020. Samą umowę będziemy musieli podpisać również do 22 czerwca, czy to za pomocą kuriera czy też online. Jeśli wybierzecie tą drugą opcję konieczne będzie złożenie wniosku przy użyciu telefonu (bądź laptopa z kamera), tak aby potwierdzić zdjęciem swoją tożsamość z dowodu osobistego.

Jak zgarnąć 200 zł?

  1. Aktywuj do 30 września aplikacje mobilną banku,
  2. Spełnij warunki bezpłatności konta w miesiącach: lipiec, sierpień, wrzesień.

Co należy zatem zrobić, aby konto 360 było bezpłatne? W każdym miesiącu musi trafić na konto minimum 1000 zł (z dowolnego banku) oraz należy wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą. Nie są to wygórowane wymagania tym bardziej, że w łatwy sposób zyskamy przy okazji 200 zł. Sama premia trafi na nasze konto maksymalnie do końca października 2020. O ile nie wycofamy zgód marketingowych (gdy pieniążki będą na naszym rachunku zalecam oczywiście, aby to zrobić).

Haczyki, opłaty

Jeśli w każdym miesiącu wykonamy minimum jedną transakcję kartą, a dodatkowo na nasze konto wpłynie 1000 zł to za kartę i samo konto nie zapłacimy ani grosza. Podobnie zresztą za wszystkie bankomaty w Polsce. Dodatkowo w wersji konta STUDENT do 26 roku życia musimy jedynie pamiętać o wykonaniu jednej transakcji miesięcznie (przelew 1000 zł nie jest wymagany). Podczas składania wniosku pamiętajcie również, aby NIE zaznaczać opcji bezpieczna karta (koszt 3,99 zł).

regulamin promocji

tabela opłat i prowizji

 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *