To już trzecia edycja loterii blika, w której łączna pula nagród to milion złotych. Chociaż nie ma nagród gwarantowanych to osobiście uważam, że każdy użytkownik, który korzysta z płatności blik powinien zainteresować się loterią. Dlaczego? Odpowiedź w dzisiejszym wpisie.

Wymagania loterii

Aby wziąć udział w losowaniu należy zarejestrować się na dedykowanej stronie blikomanii, a następnie wykonywać transakcje. Na dzień dzisiejszy następujące banki posiadają możliwość obsługi blika: Alior Bank, Bank Millennium, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank (w tym Orange Finanse), PKO BP, Getin Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank, Credit Agricole, a także Bank Pekao S.A. W trakcie rejestracji na stronie jest wymagane zaznaczenie dwóch pierwszych zgód, a także wybranie naszego banku z listy. Każda transakcja blikiem to jeden los na loterii. Co dodatkowo podnosi szanse użytkowników to przelewy na telefon oraz transakcje w bankomatach. Również one będą brane pod uwagę, jeśli tylko będą wykonane za pomocą blika. Po dokonaniu rejestracji w promocji nie jest wymagana żadna akcja po naszej stronie. Informacje o transakcjach są przekazywane przez bank automatycznie. Sama loteria blika trwa od 18.03 do 15.09.2019, kiedy to odbędzie się losowanie nagrody głównej stu tysięcy złotych.

Nagrody w loterii

Organizator loterii wspomina o 3 typach nagród: 100, 1000 oraz nawet 100 000 zł. Losowanie odbywać się będzie raz w tygodniu, przy czym nagradzane będą transakcje wykonane w każdym dniu. Tak więc blik będzie nagradzał aż 48 osób dziennie (47 po 100 zł i jedną 1000 zł). Kulminacja nastąpi w ostatnim losowaniu, w którym możecie zgarnąć aż 100 000 zł. Osobiście mam nadzieję że zwycięzca będzie ktoś z grona moich czytelników :-). Jak zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej? Poprzez wysłanie e-maila, w którym znajdziecie specjalny czek blik. Na szczęście otrzymamy również sms’a, więc nie będzie konieczności nerwowego przeglądania poczty każdego dnia. Dla zainteresowanych odsyłam również do regulaminu.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *