Bank Pekao S.A. uruchomił loterie dla nowych i obecnych klientów w której możemy przy odrobinie szczęścia zgarnąć naprawdę ciekawe nagrody. Osobiście nie mam szczęścia w loteriach, ale może do moich czytelników los się uśmiechnie? Możecie zgarnąć 3220 kart podarunkowych Allegro i nagrodę główną – elektryczne BMW o wartości 169 tyś PLN.

Warunki przystąpienia

Każdy pełnoletni klient banku posiadający kartę debetową bądź kredytową Mastercard lub Maestro może wziąć udział w loterii. Najważniejszy krok to rejestracja na dedykowanej stronie i akceptacja wszystkich zgód. Czas na rejestrację mamy do końca roku kalendarzowego, ale osobiście polecam jej dokonać jak najszybciej. Do zdobycia mamy przede wszystkim bony Allegro o pojedynczej wartości 50 zł.  Pekao informuje, że losowania odbywają się średnio co 10 dni (start: 22.10.2020, koniec: 13.01.2021). Każdy dzień to szansa na jedną z 35 kart podarunkowych. Nagroda główna, czyli elektryczne BMW i3 o wartości 169 000 zł będzie wylosowana 20.01.2021. Każdy los to szansa na elektryka.

Jak zdobywać losy?

Tak naprawdę wystarczy, że będziemy dokonywać płatności kartą mastercard, maestro bądź przy użyciu aplikacji PeoPay. Każda transakcja kartą debetową to 2 losy. Karta kredytowa z kolei to równowartość czterech szans na BMW I3.  Inne bonusy to np. 100 losów za posiadanie zarejestrowanej karty w programie Bezcenne Chwile, a także kolejne 100 losów za wzięcie pożyczki ekspresowej w terminie 2.10 – 1.01.2021. Minus? Musicie ponadto posiadać kartę kredytową.

Kalendarz loterii

W przeciągu 3 dni od losowania otrzymamy wiadomość mailową jeśli tylko zostaniemy wylosowani. Będziemy mieć dokładnie 72 godziny aby uzupełnić dane do jej odbioru. Dlatego warto kontrolować swoją skrzynkę e-mail. Z kolei losowanie słynnego elektryka odbędzie się 20 stycznia 2021. Pekao wylosuje 3 losy na wypadek niespełnienia warunków przez zwycięzcę (brak podania wymaganych informacji w przeciągu 72h). Trzymam kciuki, żeby ktoś z moich czytelników zgarnął nagrodę główną i skutecznie obniżył rachunki za korzystanie z samochodu 🙂


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *