Dokładnie drugiego grudnia opisywałem promocje w której w łatwy sposób możecie zgarnąć 300 zł w banku BGŻ. Właśnie rozpoczęła się kolejna edycja promocji w której bank oferuje dodatkowo 200 zł bonusu po spełnieniu niewygórowanych wymagań.

Warunki promocji

Tradycyjnie jak to w promocjach bankowych bywa, aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, rozumianym jako osoba nieposiadająca umowy ramowej rachunków bankowych BGŻ BNP Paribas. Okres karencji w tym przypadku sięga ostatnich 24-miesięcy. Co warte podkreślenia posiadacze konta oszczędnościowego BGŻ Optima mogą spać spokojnie. Nie są oni bowiem wykluczeni z promocji. Jeśli spełniamy powyższe warunki to następnie do końca grudnia należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. W następnym kroku nastąpi złożenie wniosku o Konto Optymalne za pomocą otrzymanego linku. Umowę podpisujemy u kuriera. W tym miejscu warto podkreślić, że promocja dotyczy tylko wniosków składanych online, co oznacza, że nie możemy skorzystać z oferty otwierając konto w oddziale banku. Czas na podpisanie umowy mamy maksymalnie do 15 stycznia 2019. Natomiast w promocji nagrodzonych zostanie tylko pierwszych 1500 klientów, dlatego warto się pośpieszyć.

Jak otrzymać 200 zł od banku BGŻ?

  1. Aby otrzymać pierwsze 50 zł należy zainstalować aplikację banku GOmobile najpóźniej do końca stycznia 2019, a także wykonać min. 3 transakcje w sklepach spożywczych. Kwoty transakcji mogą być dowolne.
  2. Kolejne 50 zł trafi do nas w sytuacji, gdy na nasze konto trafi 1000 zł, a także wykonamy 5 płatności kartą o dowolnej wartości w miesiącu lutym. Wykluczone w tej sytuacji są przelewy własne między kontami, a także przelewy z konta oszczędnościowego BGŻ Optima.
  3. Następnie czynności wymienione w punkcie drugim należy powtórzyć w marcu oraz kwietniu dzięki czemu otrzymamy kolejno łącznie 100 zł. Sumarycznie możemy zatem otrzymać równe 200 zł.

Finalnie do 19.03.2019 otrzymamy e-maila z prośbą o uzupełnienie danych (maksymalnie do 25.03.2019) a samo przekazanie nagrody nastąpi do końca marca 2019. O kolejnych nagrodach bank powiadomi nas 17 maja 2019 (wypłata do końca miesiąca).

Dodatkowe 300 zł dzięki karcie kredytowej

Jeśli zdecydujemy się na wyrobienie karty kredytowej możemy dodatkowo otrzymać 300 zł. Szczegóły we wpisie z 2 grudnia.

Konto Optymalne – przegląd tabeli opłat

Jeśli szukacie haczyków – mam dobrą informacje Konto Optymalne to obecnie jeden z najlepszych darmowych rachunków na rynku. Prowadzenie konta jak i karta płatnicza jest bezwarunkowo darmowa. Jedyne opłaty jakie mogą nas spotkać to wypłaty z bankomatów – 5 zł za każdą wypłatę inną niż w bankomatach własnych oraz Planet Cash.

 

regulamin

 

 

 

 

 

 

tabela opłat i prowizji


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *