W ostatnim czasie bank BNP Paribas nie spuszcza z tonu. Tym razem „premia na szybko”, czyli łatwe 300 zł do wydania w sieci sklepów Biedronka.

Wymogi podstawowe

Nowy klient – czyli tak naprawdę nic zaskakującego. Okres karencji to zaledwie 12 miesięcy, więc jeśli roku temu posiadaliście konto według banku możecie być dzisiaj nowym klientem. Konto oszczędnościowe w BGŻ Optima?  Żaden problem – nie ma to wpływu na udział w promocji. Kolejny krok to rejestracja na dedykowanej stronie banku maksymalnie do 23.08.2020. Po rejestracji otrzymamy na naszą skrzynkę e-maila, dzięki któremu założymy bezpłatne konto wraz z dowolną kartą debetową. Umowę podpisujemy online poprzez usługę Autenti (przy użyciu smsa). Sama aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, a tą przywiezie nam kurier. Haczyk? Limit 3000 wniosków. Warto się więc pośpieszyć. 

Premia na szybko czyli za co 300 zł?

Aby, zgarnąć premię na szybko musimy spełnić następujące wymagania:

  1. Pierwsze 150 zł otrzymamy jeśli podpiszemy umowę oraz wykonamy we wrześniu 5 transakcji kartą + na konto trafi minimum 1000 zł (z dowolnego innego banku),

  2. Sto złotych wpadnie za wykonanie 5 płatności BLIK oraz wykonanie 3 przelewów przy użyciu GOonline lub mobilnej aplikacji GOmobile w październiku, 

  3. Ostatnie 50 zł otrzymamy za wykonanie 5 płatności BLIK w listopadzie

Pamiętajmy, że całość 300 zł otrzymamy w postaci kodu, który podajemy kasjerowi w sieci sklepów Biedronka. Kody mogą być używane wielokrotnie, aż do całkowitego zużycia salda bonusu. Kiedy informacja o pierwszej nagrodzie? Maksymalnie do 25.10.2020. Z kolei kod otrzymamy do końca października (poprzez SMS). Status kolejnych nagród? Druga to informacja do 26.11, a trzecia do 26 grudnia. Samo przekazanie nastąpi do końca danego miesiąca.

Konto otwarte na Ciebie – opłaty

Konto otwarte na Ciebie jest darmowe. Jedyna opłata jaka nam grozi to 3 zł/miesiąc za kartę debetową. Natomiast wystarczy wykonać jedną transakcję bezgotówkową, by nie zapłacić ani grosza. Jesteś osobą poniżej 26. roku życia? Nie zapłacisz ani grosza, niezależnie od aktywności.  A jak wygląda sprawa z bankomatami? Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są darmowe. W przypadku innych urządzeń opłata wynosi 5 zł od każdej wypłaty na terenie Polski.

 

regulamin promocji

tabela opłat i prowizji


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *