Jakiś czas temu pisałem na swoim blogu o ciekawym rozwiązaniu jakim jest refunder. Dzięki niemu otrzymujemy zwrot za zakupy w internecie w blisko 800 sklepach. Obecnie firma proponuje dodatkowy bonus na start wynoszący 15 zł. Promocja trwa maksymalnie do końca lipca 2020. Niestety obowiązuje limit wniosków wynoszący 2500 użytkowników. Dlatego warto się śpieszyć.

Refunder – moje spostrzeżenia

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że zbieranie zwrotów przy użyciu refundera będzie tak proste. Praktycznie w każdym tygodniu udaje mi się zarobić choćby niewielki zwrot. Dlaczego? Wynika to przede wszystkim z szerokiej bazy sklepów online. Często dokonuje zakupów np. na Allegro zresztą myślę, że jak każdy statystyczny Polak. Natomiast nie spodziewałem się, że praktycznie każda strona na której dokonuje zakupów będzie współpracować z refunderem. Przykłady? Bilet na flixbusa? zwrot. Zakupy w drogerii Natura? zwrot. Zakupy odzieżówki w ulubionej Vistuli? również zwrot. To wszystko sprawia, że pieniądze wracają do nas same podczas zakupów. Jest to szczególnie istotne teraz w okresie wyprzedaży. I nawet jeśli te zwroty to 2 czy 3% wartości zakupów to zdziwicie się jak duże środki wrócą na Wasze konto w przeciągu całego roku. Zdecydowanie polecam!

Podsumowanie

Nie wyobrażam sobie, abyście korzystali z rozwiązania jakim jest refunder bez specjalnej wtyczki. Za każdym razem, gdy znajdujecie się na stronie sklepu online przypomni Wam ona, że korzystając z refundera otrzymacie zwrot. Podobnie wyszukując sklep np. w google zobaczycie informacje na temat bonusów. Wtyczkę możecie zainstalować bezpłatnie podczas rejestracji. Ogólnie całe rozwiązanie jakie proponuje refunder jest w 100% bezpłatne. Natomiast minus jaki znalazłem po kilka miesiącach użytkowania to limit wypłat wynoszący 45 zł. Poniżej tej kwoty nie wypłacicie swoich środków.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *