Była Biedronka, czas na allegro. BNP Paribas wypuszcza promocje za promocją. Skąd tak duża ilość propozycji akurat tego banku? Zapewne powiązane jest to z limitami uczestników. Ostatnia promocja zakończyła się w zaledwie kilka dni.

Skorzystaj latem i zgarnij 300 zł

Najważniejszy punkt promocji? Okres karencji wynoszący w tym przypadku ostatnie 15 miesięcy. Tak więc, aby wziąć udział w promocji musicie posiadać czystą kartę w banku właśnie przez wspomniany wyżej okres czasu. Kolejny krok to rejestracja na dedykowanej stronie banku (maksymalnie do 31.08.2020) i otwarcie konta otwartego na Ciebie z dowolna kartą debetową. Całość przy użyciu wygenerowanego specjalnie dla nas linku (otrzymanego na pocztę e-mail). Sama aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie kodu PIN do karty. Kartę z kolei otrzymamy od kuriera. Niestety znów limit – tym razem zaledwie 1800 wniosków. W mojej ocenie ta promocja znów zakończy się w przeciągu kilku dni. 

Jak zdobyć 300 zł do wydania na allegro?

Skorzystaj latem i zgarnij całą premię 300 zł. Tradycyjnie bank podzielił jej wysokość na kilka wariantów.

  1. Pierwsze 150 zł otrzymamy jeśli: wykonamy 2 transakcje kartą oraz zalogujemy się do bankowości elektronicznej (GOonline bądź GOmobile) w miesiącu wrześniu.

  2. Kolejne 100 zł w formie karty podarunkowej otrzymamy jeśli: wykonamy minimum dwa przelewy przy użyciu GOonline bądź GOmobile oraz zapewnimy wpływy na łączną sumę minimum 700 zł w miesiącu październiku.

  3. Ostatnie 50 zł do wydania na allegro otrzymamy jeśli spełnimy punkty 1 oraz 2, a także będziemy posiadaczami konta na dzień 30.11.2020. Warto więc poczekać z ewentualnym zamknięciem konta.

Ramy czasowe promocji

Informacja o otrzymaniu pierwszej nagrody trafi do nas maksymalnie do 27.10.2020. Samo jej przekazanie w postaci kodu nastąpi do końca października (poprzez SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji). Następne nagrody? O drugiej bank poinformuje do 26.11, a o trzeciej – do 23.12. Finalnie kody podarunkowe allegro otrzymamy do końca danego miesiąca.

Konto otwarte na Ciebie – opłaty & haczyki

Generalnie konto otwarte na Ciebie jest darmowe. Jedyna opłata jaka nam grozi to 3 zł/miesiąc za kartę debetową. Natomiast wystarczy wykonać jedną transakcję bezgotówkową, by nie zapłacić ani grosza. Jesteś osobą poniżej 26. roku życia? Nie zapłacisz ani grosza, niezależnie od aktywności.  A jak wygląda sprawa z bankomatami? Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są darmowe. W przypadku innych urządzeń opłata wynosi 5 zł od każdej wypłaty na terenie Polski.

regulamin promocji

tabela opłat i prowizji


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *