Zapewne wielu z Was słyszało np. o takim finetechu jak Revolut, ale czy firma Twisto również nie umknęła Waszej uwadze? W najnowszej promocji w łatwy sposób możecie zgarnąć bonus 60 zł poprzez wykonanie czterech transakcji karta.

Wymagania – bonus na start

Pierwszy i najważniejszy punkt to złożenie wniosku o kartę Twisto na dedykowanej stronie. W procesie wnioskowania wypełniamy pola z danymi, a także wykonujemy przelew identyfikujący na 1 zł. Oczywiście dane podane we wniosku muszą się zgadzać z tymi zapisanymi w systemie bankowym. Kolejny krok to konieczność wyrażenia zgody na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Oczywiście zgody można wycofać po otrzymaniu bonusu. W tym miejscu warto wspomnieć, że występuje limit 5000 wniosków. Ponadto Twisto zakłada w regulaminie 24 godziny jako czas maksymalny na rozpatrzenie naszego wniosku. 

Kolejne kroki

Twisto wymaga od nas wykonania jednej transakcji karta (może być również wirtualna) w przeciągu 30 dni od otwarcia rachunku. W wariancie w którym używamy karty plastikowej (płatnej po pierwszych 3 miesiącach) poczekamy na nią 5-10 dni. Karta wirtualna (bezpłatna) będzie działać praktycznie od razu. Warto zatem wybrać właśnie ten wariant i zrobić zakupy w internecie podając numer karty. Drugi krok to wykonanie 3 transakcji kartą w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy. To tyle wymagań – 60 zł trafi do nas w przeciągu kilku dni po spełnieniu wymogów. Uwaga! Bonus można wykorzystać do spłaty powstałego zadłużenia na karcie. Nie da się go po prostu wypłacić w bankomacie, ponieważ karta Twisto działa podobnie jak karta kredytowa (służy do transakcji bezgotówkowych). Tak więc wchodząc w transakcję i wybierając „zapłać” pojawi się opcja „wybór środków promocyjnych”.

Opłaty & haczyki

Twisto oferuje dwa warianty. Jeden darmowy i drugi płatny (9,99 zł/miesiąc). Wariant darmowy to karta wirtualna (do płacenia w Internecie). Nie dostaniemy w tym wariancie fizycznej karty, a także nie zapłacimy nią przy użyciu Google Pay czy np. Apple Pay. Jest to zatem opcja podstawowa dzięki której przesuniemy płatność za zakupy o 45 dni bez dodatkowych kosztów. Karta Twisto działa więc podobnie do karty kredytowej.  A co znajdziemy w wariancie płatnym? między innymi darmowe korzystanie z kursów wymiany walut po kursach organizacji płatniczej (do limitu 3000 zł/miesiąc). Powyżej płacimy 3% wartości transakcji (w wersji bezpłatnej płacimy 3% zawsze). Ostatni haczyk to koszt przesunięcia spłaty wynoszący dla każdego 100 zł – 4,5 zł. Dlatego pamiętajcie, aby spłacać kartę w terminie. 

regulamin promocji na start

regulamin Twisto


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *