Ruszyła kolejna odsłona promocji w banku BNP Paribas w ramach której zakładając konto całkowicie zdalnie możecie otrzymać 200 zł w gotówce oraz 100 zł do wydania w Biedronce.

Wideopromocja

Bank tradycyjnie wymaga abyśmy w ostatnich 12 miesiącach nie posiadali konta w banku BNP Paribas.  Następny krok to rejestracja na dedykowanej stronie banku maksymalnie do 9 sierpnia 2020. Gdy wyrazimy wszystkie zgody i dokonamy rejestracji otrzymamy maila, w którym znajdziemy link dzięki któremu otworzymy konto. Czas jaki mamy na podpisanie umowy oraz aktywacja karty kończy się w dniu 24 sierpnia. Proces przebiegu przy użyciu sms-a w serwisie autenti. Sama aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PIN’u do karty, otrzymanej od kuriera. Niestety – znów mamy limit wniosków wynoszący 3000 sztuk. 

Jak otrzymać nagrody?

  1. Aby otrzymać pierwsze 50 zł do Biedronki należy podpisać umowę oraz wykonać 5 transakcji BLIK’iem w sierpniu 2020.
  2. Sto złotych w gotówce otrzymamy za spełnienie warunków z punktu pierwszego oraz ponadto po wykonaniu: kolejnych 5 transakcji BLIK’iem, 2 transakcji Apple Pay lub Google Pay oraz przelewu na nasze konto min. 500 zł w miesiącu wrześniu.
  3. Kolejne sto złotych otrzymamy jeśli spełnimy wymagania z punktu drugiego w październiku.
  4. Ostatnie 50 zł do wykorzystania w Biedronce otrzymamy jeśli w listopadzie i grudniu będziemy w dalszym ciągu posiadać konto oraz kartę debetową.

Powiadomienia o nagrodach

O pierwszej nagrodzie dowiecie się maksymalnie 21 września. Przekazanie kodu do Biedronki z kolei odbędzie się smsem do końca miesiąca (max 30.09). Druga nagroda to już termin 23.10.2020. Trzecia? 24.11.2020. Obowiązkowo czytamy maile. W jednym z nich będzie instrukcja gdzie podać numer konta tak, aby premia gotówkowa mogła na nie trafić.

Koszty utrzymania konta

Konto otwarte na Ciebie jest darmowe. Jedyna opłata jaka nam grozi to 3 zł/miesiąc za kartę debetową. Natomiast wystarczy wykonać jedną transakcję bezgotówkową, by nie zapłacić ani grosza. Jesteś osobą poniżej 26. roku życia? Nie zapłacisz ani grosza, niezależnie od aktywności.  A jak wygląda sprawa z bankomatami? Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są darmowe. W przypadku innych urządzeń opłata wynosi 5 zł od każdej wypłaty na terenie Polski.

 

regulamin promocji

tabela opłat i prowizji 

 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *