Bank BNP Paribas postanowił zwiększyć wysokość premii do wysokości 400 zł. „Wracamy do nauki” czyli bonus 300 zł do wydania na allegro oraz 100 zł do wydania w Biedronce.

Jakie podstawowe warunki należy spełnić?

Po pierwsze brak konta w banku BNP Paribas w ostatnich 15 miesiącach. BGŻ Optima nie jest brana pod uwagę, więc użytkownicy tego konta oszczędnościowego mogą brać udział w promocji. Kolejny krok to rejestracja na dedykowanej stronie banku maksymalnie do 6 września 2020. Aby spełnić warunki konieczne będzie wybranie dowolnej karty debetowej. Konto otworzymy poprzez link, który zostanie do nas wysłany na pocztę e-mail. Jego aktywacja z kolei odbywa się poprzez nadanie PIN’u do karty, którą dostarczy kurier. Bank tradycyjnie ogranicza ilość promocyjnych wniosków – tym razem do liczby 3000. Dlatego warto się pośpieszyć!! 

Instrukcja krok po kroku czyli jak zdobyć 400 zł?

  1. Pierwsze sto złotych do wykorzystania w Biedronce otrzymamy jeśli podpiszemy umowę i dodatkowo wykonamy 5 transakcji kartą w miesiącu wrześniu (każda transakcja w sklepie bądź internecie).

  2. Kolejne dwieście zł otrzymamy jeśli spełnimy punkt pierwszy oraz w październiku wykonamy 7 transakcji BLIK’iem, a także wykonamy 4 przelewy przez bankowość GOonline lub mobilną GOmobile.

  3. Ostatnie 100 zł otrzymamy jeśli spełnimy warunki z punktów 1 oraz 2, a także jeśli na nasze konto we wrześniu oraz październiku trafi minimum 1000 zł z dowolnego zewnętrznego konta.

 Terminarz przekazania bonusów

Informacja o pierwszej nagrodzie trafi do nas maksymalnie do 26.10.2020, a przekazanie samego kodu nastąpi do końca kolejnego miesiąca (poprzez SMS). A jak sytuacja będzie wyglądać z kolejnymi bonusami? Druga nagroda info do 25.11, trzecia– do 23.12. Standardowo przekazanie kodów do końca kolejnego miesiąca. Otrzymany voucher do Biedronki jest 13-cyfrowym kodem, który podajemy kasjerowi podczas zakupów. Co istotne można z niego korzystać wielokrotnie, aż do wyczyszczenia całego salda. Niestety bonus od Allegro będzie można wykorzystać tylko raz. Dlatego musicie wykonać zakupy na minimum 100 zł.

Czy konto jest darmowe?

Tak, generalnie konto otwarte na Ciebie jest darmoweJedyna opłata jaka nam grozi to 3 zł/miesiąc za kartę debetową. Natomiast wystarczy wykonać jedną transakcję bezgotówkową, by nie zapłacić ani grosza. Jesteś osobą poniżej 26. roku życia? Nie zapłacisz ani grosza, niezależnie od aktywności.  A jak wygląda sprawa z bankomatami? Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są darmowe. W przypadku innych urządzeń opłata wynosi 5 zł od każdej wypłaty na terenie Polski.

–> ZAŁÓŻ KONTO <–

 

regulamin promocji

tabela opłat i prowizji


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *