Hasło zostań w domu staje się już frazą wykorzystywaną nawet w marketingu. Bank BNP Paribas uruchamia kolejną edycję promocji zachęcając do pozostania w domach i oferując bonus wynoszący nawet 250 zł. Szczegóły poniżej.

Zostań w domu czyli 200 zł w gotówce bądź 250 zł na Allegro

Tak, po raz kolejny musimy posiadać status nowego klienta, aby wziąć udział w promocji. Na szczęście bank BNP nie jest tak popularny jak inne podmioty, dlatego wierzę, że część moich czytelników będzie mogła wziąć udział w promocji. Status nowego klienta posiada każdy, kto nie posiadał żadnego konta BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Kolejny krok to rejestracja na dedykowanej stronie banku. Niestety musimy zaznaczyć wszystkie zgody. Po rejestracji otrzymamy na podany adres e-mail link z którego będziemy mogli założyć konto bankowe. Umowę podpisujemy poprzez SMS, a dokładniej system Autenti – maksymalnie do 16 maja 2020. Karta z kolei zostanie przywieziona przez kuriera, a jej aktywacja będzie równoznaczna z uruchomieniem konta bankowego. Tradycyjnie obowiązuje limit wniosków tym razem wynoszący 3000 pozycji.

Gotówka – 200 zł

Podczas składania wniosku będziemy musieli wybrać rodzaj nagrody, którą jesteśmy zainteresowani. W pierwszym wariancie otrzymamy 200 zł. Aby, otrzymać bonus należy:

  1. Wykonać minimum jeden przelew na dowolne konto w innym banku,
  2. Wykonać dwie transakcje BLIK’iem o dowolnej wartości,
  3. Zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 500 zł.

Wykonując powyższe trzy kroki w maju otrzymamy pierwsze 50 zł. Aby zgarnąć kolejne 150 zł musimy wykonać te same czynności również w czerwcu 2020. Wiadomość o przyznaniu pierwszej premii trafi do nas maksymalnie do 22 czerwca. Pilnujcie zatem koniecznie swoich skrzynek e-mail. Dlaczego? konieczne będzie podanie numeru Waszego konta, aby organizator wiedział gdzie przelać środki pieniężne. Na uzupełnienie danych mamy czas maksymalnie do 25 czerwca. Sama nagroda w wysokości 50 zł trafi do nas 30 czerwca 2020. Kolejne 150 zł maksymalnie do końca lipca 2020.

Bon na Allegro – 250 zł

Jeśli wybierzecie wariant z premią 250 zł na Allegro musicie wykonać nieco więcej czynności. A dokładniej należy:

  1. Wykonać minimum trzy przelewy na dowolne konto w innym banku,
  2. Wykonać trzy transakcje BLIK’iem o dowolnej wartości,
  3. Zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł. 

Powyższe czynności należy wykonać w maju, dzięki temu otrzymacie pierwsze 100 zł. Aby zgarnąć kolejne 150 zł premii musicie powtórzyć wszystkie kroki również w czerwcu. Kody Allegro otrzymacie poprzez SMS, więc nie będzie konieczne pilnowanie skrzynki e-mail.

Tabela opłat

Wystarczy, że wykonamy w danym miesiącu chociaż jedną transakcję kartą (na dowolną kwotę), a za konto w BNP Paribas oraz kartę nie zapłacimy ani złotówki.  Jeśli z jakiś względów zapomnimy o płatności z konta zniknie nam 3 zł. Myślę, że nie są to wygórowane wymagania – ale ostateczną decyzję zostawiam swoim czytelnikom. Bankomaty? Planet Cash oraz bankomaty własne są całkowicie darmowe. Wypłata z innych urządzeń to jednorazowa opłata 5 zł. Na koniec dobra informacja dla młodych. Jeśli macie mniej niż 26 lat nie obowiązują Was żadne opłaty, czyli BEZWARUNKOWO macie 0 zł za kartę, konto oraz wszystkie bankomaty. Pytania? zostawcie w komentarzach 🙂

regulamin promocji

tabela opłat i prowizji


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *