Citi handlowy w ostatnim czasie nieco zwolnił tempo jeśli chodzi o promocje bankowe, dlatego obecnie promowany cashback w wysokości 4% wydaje się być ciekawym rozwiązaniem. Najbardziej cieszy fakt, że promocja ta dotyczy również obecnych klientów. Dużo podróżujesz w Polsce i za granicą? 4% zwrot za zakup noclegów na booking.com na pewno się przyda.

Zacznijmy od stwierdzenia, że każdy użytkownik karty kredytowej powinien uważać. Natomiast umiejętne korzystanie z tego instrumentu finansowego to całkiem spore korzyści. Kredytówką warto płacić i korzystać z okresu bez odsetkowego, który trwa zwykle około 55 dni. Jeśli nie spotkałeś się jeszcze z tym produktem bankowym odsyłam do mojego poradnika, który wyjaśni wszystkie nieścisłości. W trwającej obecnie promocji bank Citi gwarantuje zwrot kosztów transakcji w wysokości 4% zapłaconej kwoty w przeciągu 60 dni, a ponieważ płatności za podróżowanie z reguły do niskich nie należą możemy zyskać całkiem niezły bonus. Maksymalna kwotą jaką możemy otrzymać to 400 zł (wydając maksymalnie 10 000 zł na booking.com)

  1. Jesteś już klientem Citi Handlowy? Przejdź do Booking.com i dokonaj rezerwacji płacąc kartą kredytową Citi Handlowy. Otrzymasz 4% zwrot kosztów transakcji w ciągu 60 dni.

  2. Jesteś nowym klientem? Załóż bezpłatną kartę citi: nie ponosisz opłaty miesięcznej, rocznej, ani za powiadomienia SMS, dzięki czemu zawsze znasz stan swojego rachunku. W promocji możesz wybrać niemal dowolną kartę z oferty Citi Handlowego, jednak opłacalna jest w zasadzie tylko jedna: karta Citi Simplicity. Jedyne opłaty jakie mogą Ci grozić to koszt dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa bądź karta dodatkowa. Jeśli jednak nie włączysz żadnych dodatkowych opcji, to opłat nie będzie, a sama karta będzie całkowicie darmowa.

Odsyłam również do regulaminu kart kredytowych banku citi.

Tutaj zgarniesz do 400 zł (4% zwrotu na booking.com) 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *